Autorizovaný dealer SCANIA pro západní Čechy

Prodej

Společnost Scanwest Plzeň prodává nová vozidla značky SCANIA a dále kupuje a prodává použitá vozidla všech značek. Nová vozidla SCANIA se „staví“ přímo pro práci každého daného zákazníka. Obchodní zástupci jsou školeni a testováni výrobním závodem SCANIA.

sell-img.jpg

Nová řada Scania R

Žádná rozporuplnost – výrazná nová kabina R je pevnější a zároveň elegantnější než kdykoli předtím. Připravte se na pozornost, kterou přitáhnete atletickou nástavbou, která nanovo určuje dokonalost v oblasti dálkové přepravy. Vytrvalá a všestranná, nová řada R se skvěle hodí pro váš život na cestách.

Chci zjistit více o nové řadě R

sell-img-03.jpg

Nová řada Scania S 

Nová řada S zvyšuje standart v oblasti pohodlí řidiče i při dlouhých vzdálenostech. Objevte luxusní interiér, který byl navržen pro prostorné bydlení. Rovná podlaha, rozšíření odkládacích prostor a výjimečný výhled z pozice řidiče, to vše přispívá k její unikátní atraktivitě.

Chci zjistit více o nové řadě S

sell-img-02.jpg

Nabídka použitých vozidel Scania

Pokud máte zájem o nabídku použitých vozů, kompletní seznam všech aktuálně nabízených vozů naleznete na oficiálních stránkách Scania. Vybraný vůz pak k prohlídce přivezeme. 

Přejít na nabídku použitých vozidel


Kontaktní osoby pro prodej

Martin Císař
Karlovarský kraj a okresy Chomutov, Tachov a 
Domažlice
+420 737 211 923
martin.cisar@scanwest.cz

Daniel Bláha
Plzeňský kraj a okresy Louny a Rakovník
+420 737 211 922
daniel.blaha@scanwest.cz