Autorizovaný dealer SCANIA pro západní Čechy Scanwest Plzeň spol. s r.o. Scanwest Plzeň spol. s r.o.

Chystané novinky SCANIASCANIA V LISTOPADU PŘEDSTAVÍ MODERNIZOVANÁ NÁKLADNÍ VOZIDLA

Aby Scania poskytla svým zákazníkům lepší podklady pro rozhodování, oznámila, že v listopadu 2021 představí výrazně aktualizovanou řadu nákladních vozidel s motory Euro 6. "Vzhledem k situaci s rekordní poptávkou, nedostatkem polovodičů a blížícímu se představení nové produktové řady jsme se rozhodli vyložit karty na stůl," říká Alexander Vlaskamp, výkonný viceprezident a vedoucí prodeje a marketingu společnosti Scania. 

Společnost Scania zaznamenala v prvním čtvrtletí roku 2021 rekordní prodeje současné řady nákladních vozidel. "Zápasíme však s nedostatkem polovodičů, stejně jako ostatní v tomto odvětví. To má za následek dlouhé dodací lhůty a v některých případech i zpoždění dodávek. Kromě toho se připravujeme na uvedení největší novinky od roku 2016. V této situaci jsme se rozhodli, že je fair poskytnout potenciálním zákazníkům lepší podklady pro rozhodování o koupi nového vozidla Scania”.

"Jsme přesvědčeni, že naši zákazníci ocení, že mají možnost buď si vybrat skvělý vůz ze současné řady, nebo zvolit výrazně inovovaná vozidla, jejichž výroba bude zahájena v průběhu druhého čtvrtletí roku 2022.", říká Alexander Vlaskamp.

Zdroj: Oficiální tisková zpráva


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů